Marknadsbyrån

Industrigatan 5, Linköping, Sverige

Våra medarbetare

Möt Marknadsbyråns viktigaste resurs, våra produktexperter som dagligen arbetar effektivt och engagerat för att stärka ditt varumärke!

Anneli Södergren

Produktionsansvarig
073 - 518 11 50
anneli@marknadsbyran.se

Emma Sjöö

Innesäljare
073 - 518 00 01
emma@marknadsbyran.se

Jenny Johansson

Innesäljare
073 - 518 11 53
jenny@marknadsbyran.se

Johan Aronsson

VD
073 - 536 92 49
johan@marknadsbyran.se

Josefine Norlin

Back-Office
073 - 518 11 55
josefine@marknadsbyran.se

Mats Johansson

Utesäljare
076 - 182 96 04
mats@marknadsbyran.se

Tobias Johansson

Hållbarhetsansvarig
073-518 11 52
tobias@marknadsbyran.se

Vivica Sjögren

Mammaledig :)
-
vivica@marknadsbyran.se

Kontakta oss

Är du intresserad av att höra mer om hur vi jobbar eller se våra produkter är du alltid välkommen förbi på en fika på vårt kontor beläget på Industrigatan 5 i Linköping. Om du inte har möjlighet att besöka oss i Linköping är vi ofta ute reser för att träffa våra kunder i Göteborg, Malmö, Stockholm och allt däremellan. Hör av dig till din personliga säljare så kommer vi förbi och säger hej!

FikaRådgivningOffert




Please leave this field empty.

Skriv några rader

hej@marknadsbyran.se

Få svar direkt

013 - 553 33

Fika med oss

Industrigatan 5
582 77 Linköping

Missa inte de senaste nyheterna!

svs-games.com