Marknadsbyrån

Industrigatan 5, Linköping, Sverige

Kontakta oss

Är du intresserad av att höra mer om hur vi jobbar eller se våra produkter är du alltid välkommen förbi på en fika på vårt kontor beläget på Industrigatan 5 i Linköping. Om du inte har möjlighet att besöka oss i Linköping är vi ofta ute reser för att träffa våra kunder i Göteborg, Malmö, Stockholm och allt däremellan. Hör av dig till din personliga säljare så kommer vi förbi och säger hej!

FikaRådgivningOffert




Please leave this field empty.

Skriv några rader

hej@marknadsbyran.se

Få svar direkt

013 - 553 33

Fika med oss

Industrigatan 5
582 77 Linköping

Missa inte de senaste nyheterna!

Våra medarbetare

Det är vi som dagligen jobbar för att ta fram härliga trycksaker för just ditt företag

Jenny Johansson

Kundansvarig
073 518 11 53
jenny@marknadsbyran.se

Johan Aronsson

VD och Kundansvarig
073-714 81 35
johan@marknadsbyran.se

Josefine Norlin

Back-Office
073 - 518 11 55
josefine@marknadsbyran.se

Madelene Nordin

Produktions-, och ekonomiansvarig
073 518 11 50
madelene@marknadsbyran.se

Maggan

Leveransansvarig
013 - 553 33
maggan@marknadsbyran.se

Mats Johansson

Kundansvarig
076-182 96 04
mats@marknadsbyran.se

Tobias Johansson

Kundansvarig
073-518 11 52
tobias@marknadsbyran.se

Vivica Sjögren

Mammaledig :)
-
vivica@marknadsbyran.se