Marknadsbyrån

Industrigatan 5, Linköping, Sverige

Våra medarbetare

Möt Marknadsbyråns viktigaste resurs, våra produktexperter som dagligen arbetar effektivt och engagerat för att stärka ditt varumärke!

Anneli Södergren

Produktionsansvarig
010 - 330 79 06
anneli@marknadsbyran.se

Elin Haraldsson

Back-office
010 - 330 79 00
elin@marknadsbyran.se

Emma Sjöö

Innesäljare
010 - 330 79 07
emma@marknadsbyran.se

Jenny Johansson

Föräldraledig :)
010 - 330 79 00
jenny@marknadsbyran.se

Johan Aronsson

VD
010 - 330 79 01
johan@marknadsbyran.se

Josefine Norlin

Back-office
010 - 330 79 05
josefine@marknadsbyran.se

Mats Johansson

Kundansvarig
010 - 330 79 04
mats@marknadsbyran.se

Pethra Larensson Ståhl

Kundansvarig
010 - 330 79 08
pethra@marknadsbyran.se

Tobias Johansson

Kontorschef
010 - 330 79 02
tobias@marknadsbyran.se

Vivica Sjögren

Ekonomi / Back-office
010 - 330 79 09
vivica@marknadsbyran.se

Kontakta oss

Är du intresserad av att höra mer om hur vi jobbar eller se våra produkter är du alltid välkommen förbi på en fika på vårt kontor beläget på Industrigatan 5 i Linköping. Om du inte har möjlighet att besöka oss i Linköping är vi ofta ute reser för att träffa våra kunder i Göteborg, Malmö, Stockholm och allt däremellan. Hör av dig till din personliga säljare så kommer vi förbi och säger hej!

FikaRådgivningOffert




Please leave this field empty.

Skriv några rader

hej@marknadsbyran.se

Få svar direkt

010 - 330 79 00

Fika med oss

Industrigatan 5
582 77 Linköping

Missa inte de senaste nyheterna!

svs-games.com